k2FtbBdWr1

Нова прийомна сім’я у Комарно виховуватиме двох рідних дітей -сиріт

У м. Комарно Львівського району сворили нову прийомну сім’ю. Вона виховуватиме двох дітей-сиріт віком 5 та 4 роки, які є рідним братом і сестрою. Крім того,  сім’я має трьох власних дітей.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис наголошує, головним критерієм дитячого щастя є виховання в сім’ї, де панує атмосфера любові, родинного затишку, взаєморозуміння.

«Прийомна сім’я пройшла курс підготовки кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі у Львівському обласному центрі і рекомендовані для включення до єдиного банку даних потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів”, – зазначив Володимир Лис.

Прийомна сім’я – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно заплату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, що у Львівській області функціонує 80 прийомних сімей, в яких виховується 149 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо ви сім’я, або особа, маєте досвід виховання дітей і бажаєте подарувати своє тепло дітям, які залишились без батьківської опіки та стати батьками-вихователями звертайтеся до служби у справах дітей  за номером (032) 235-44-56 та Львівського обласного центру соціальних служб (032) 261-09-42.