Розширюємо перелік цифрових документів у застосунку. Відтепер свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу та зміну імені завжди у вашому смартфоні — у Дії. Більше не доведеться шукати оригінали, коли працевлаштовуєтесь, оформлюєте пільги чи підтверджуєте зміну прізвища.

А ще свідоцтво про народження дитини будь-якого віку підтягуватиметься автоматично за податковим номером. Достатньо авторизуватися в застосунку — і воно з’явиться в переліку документів. Це особливо актуально батькам, які змінювали особисті дані після народження дитини.

Свідоцтва підтягнуться в Дію автоматично, якщо:

у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян є інформація про свідоцтво та в документі вказано податковий номер

ви громадянин України віком 14+ і маєте верифікований податковий номер

Цифровізуємо

Послуга реалізується Міністерством цифрової трансформації спільно Міністерство юстиції України, Державним підприємством Національні інформаційні системи та ДРАЦС за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа.