Новітнього Героя Мирослава Юрчишина посмертно нагороджено Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

12 квітня голова Львівської РВА Христина Замула від імені Президента України вручила посмертну нагороду – Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня матері загиблого Героя із села Вовків Солонківської громади Мирослава Юрчишина.

«Минулоріч ми попрощалися із Героєм сучасної війни проти російського окупанта Мирославом Юрчишиним із села Вовків Солонківської громади, який загинув 4 листопада 2022 року під час бойових дій.

Захиснику було лише 25 років, коли він віддав своє життя за волю й незалежність нашої держави.

Мирослав уже в 12 років знав, що хоче бути військовим.

Спершу він навчався у ліцеї ім. Героїв Крут, згодом – в Одеській військовій академії. Тому без вагань пішов обороняти країну на початку повномасштабного вторгнення.

Щирі співчуття рідним Героя та його дружині, яка так рано стала вдовою.

Біль вашої втрати не вмістити у слова!

Найменше, чим можемо вшанувати пам’ять захисника та його героїчний подвиг!

Вічна слава та доземний уклін!», – йдеться у зверненні очільниці Львівської РВА.