У Львівському районі відбувся 3 етап змагань зі спортивного орієнтування в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні у Стрийському парку юні спортсмени показували свої вміння та навички, адже спортивне орієнтування – це завжди щось нове, цікаве та захоплююче. Тут не встановлюються рекорди, але бути кращим можна лише тут і зараз. Це вид спорту, у якому гармонійно поєднуються фізичні, розумові та психологічні якості.

За перемогу боролися 6 найкращих команд.

За результатами запеклої боротьби призові місця розподілилися так:

1 місце – команда Годовицький ліцей Сокільницької с/р (Сокільницька територіальна громада);

2 місце – команда Скнилівська гімназія імені Праведного Андрея Шептицького (Зимноводівська сільська рада територіальної громади);

3 місце – команда Підберізцівський ліцей : хвилини шкільного життя (Підберізцівська сільська територіальна громада).

Також участь у змаганнях взяли команди: Жирівська гімназія імені Слуги Божого М. Галана ЧНІ (Солонківська територіальна громада), Пустомитівський ліцей N2 імені Василя Кучабського (Пустомитівська територіальна громада), ЗЗСО І-ІІІ ст. смт Новий Яричів (Новояричівська селищна рада).

Із положенням про проведення змагань ознайомив головний суддя, член Федерація спортивного орієнтування Львівської області Роман Чепіль.

Переможців нагородив начальник управління молоді та спорту Roman Khimyak

Вітаємо юних спортсменів з перемогою! Бажаємо їм успішного виступу на наступному етапі змагань!

#разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги#scl#scl_lvivregion

Шкільні ліги Львівщини