Платформа «U.КРАЇНА КАЗОК» – унікальний онлайн-ресурс, що має на меті відродити та зберегти українську народну казку, розповісти про особливості регіону в якому вона народилась, а також допомогти батькам впровадити традиції сімейного читання. Проект планує розвиватися, постійно доповнюватися і розширюватися для того, щоб забезпечити, як батьків, так і вчителів цінним ресурсом для вивчення культури, звичаїв і традицій нашого народу, їхня автентичність – одна з головних родзинок платформи На думку психологів казки є надзичайно корисним інструментом для арт-терапії, що допомагають у подоланні дитячої тривожності, стресу і страхів.

Батьки і діти мають можливість підійти до української казки з різних сторін – переглянути як мультик, увімкнути аудіо версію перед сном або ж навіть поставити, як родинну виставу.

Основну базу проєкту склала збірка казок Миколи Зінчука, відомого українського фольклориста, який з 70-х років зібрав понад 8000 чарівних оповідок з усіх куточків України.

У Франції був Шарль Перро, в Німеччині – брати Грімм, а ми, на щастя, маємо Зінчука та тисячі українських казок, які тепер можемо послухати та передати дітям.

Особливістю проєкту є те, що казки будуть представлені в трьох різних форматах: текстовому, аудіо та анімаційному варіантах.

Онлайн-платформа за посиланням: https://ukrainakazok.com.ua/