k2FtbBdWr1

Опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Можеш допомогти ветеранам та ветеранкам війни у сприянні розвитку сільськогосподарського підприємництва – пройди опитування.

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України в рамках реалізації проєкту зі створення Школи сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок, проводить опитування з метою визначення організацій, що надають або можуть надавати консультаційні, дорадчі та інші функціональні послуги ветеранам та ветеранкам війни у сприянні розвитку сільськогосподарського підприємництва серед ветеранів, зокрема у створенні сімейних фермерських господарств.

На основі опитування буде створено Каталог профайлів організацій-надавачів послуг ветеранам у сприянні розвитку ветеранського фермерства, де буде зазначатися, які послуги можуть бути надані ветеранам певними суб’єктами господарської діяльності, їх досягнення в цій сфері, місцезнаходження та контактна інформація.

Якщо Ваша організація надає або може надавати консультаційні, дорадчі та інші функціональні послуги ветеранам і маєте бажання бути включеним до цього Каталогу, просимо заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/sndTNRefzKvcNNs46

Більше інформації про проєкт – за посиланням: https://is.gd/DTY036