Об’єднуємо зусилля заради комфорту та безпеки громадян

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть кошти на ремонт ділянки автомобільної дороги загального державного значення М09 Львів-Рава-Руська

Наразі компанія, яка здійснює екологічну та соціальну оцінку проєкту, розпочала консультації щодо ефективної реалізації ремонтних робіт.

Зокрема, у Львівській РВА Львівська районна державна адміністрація відбувся круглий стіл із компанією-консультантом, представниками служби автомобільних доріг у Львівській області, керівництвом Жовківська громада, КУЛИКІВСЬКА ГРОМАДА, Добросинсько Магерівська та Рава-Руська міська рада, працівниками районої державної адміністрації.

Під час зустрічі сторони обговорили:

процедуру еколого-соціальної оцінки та оцінки безпеки дорожнього руху;

співпрацю сторін відповідно до вимог ЄБРР та важливість проєкту для мешканців району;

поточну ситуацію та способи поліпшення дорожньої інфраструктури у громадах.

Впевнена, що разом ми реалізуємо цей необхідний проєкт!

Тримаємо тил та працюємо задля Перемоги!