Триває підготовка проєктів для участі у Програмі Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027

Департамент екології та природних ресурсів спільно з Департаментом МТД та міжнародного співробітництва Львівської ОВА організував онлайн-зустріч з представниками територіальних громад Львівщини щодо підготовки проєктів для участі у Програмі Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027.

Основні теми, які обговорили під час зустрічі:

наявність актуальних природоохоронних заходів для подання заявки на співфінансування з Програми PL-UA;

наявність проєктної документації, оновлених кошторисів та експертизи у запланованих до подання на фінансування проєктів;

наявність польського партнера для реалізації проєктів.

Серед проєктів, які представили територіальні громади переважають ті, які спрямовані на будівництво/реконструкцію каналізаційних очисних споруд у межах транскордонного регіону.🌀

Звертаємо увагу, що у проєктах Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 обов’язковою є участь бенефіціарів з Польщі

Відтак, задля налагодження польсько-українського партнерства для майбутніх проєктів на сайті PBU у вкладці PL-UA 2021-27 → ПОШУК ПАРТНЕРІВ: https://www.pbu2020.eu/ua/pagesnews/517, ви можете зареєструватися та пошукати установи по той бік кордону чи партнера для конкретної мети, або звернутися за допомогою у пошуку до департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ОВА.

Згідно із інформацією заступника директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Ольги Табаки, орієнтовна дата конкурсного набору заявок у Програмі PL-UA – ІІ квартал 2023 року.

Зі свого боку заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Ганна Башта наголосила територіальним громадам на необхідності прискорення підготовки проєктів та конкурсних заявок, а також пошуку партнерів для тих територіальних громад, які ще їх не мають.

Нагадуємо, що на Програму Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 Європейська Комісія призначила 187,4 млн євро, з яких 56,2 млн євро реалізовуватимуть за пріоритетом «Довкілля».

Працюємо заради перемоги! #ВсебудеУкраїна