Обговорили питання захисту прав інтересів дітей, які проживають на території Комарнівської міської ради

У складі робочої групи працівників районної військової адміністрації, з метою надання методичної допомоги відбулася робоча зустріч начальника служби у справах дітей Львівської РВА з начальником служби у справах дітей Комарнівської міської ради.

Під час зустрічі обговорили питання захисту прав інтересів дітей, які проживають на території Комарнівської міської ради.

Слід зауважити, що території ради проживають 3250 дітей. З них 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина, що проживає в сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

У м. Комарно успішно функціонує прийомна сім’я, в якій виховується двоє прийомних дітей-сиріт.