Обласна спартакіада фізкультурно-спортивної реабілітації для людей з інвалідністю

Днями у селі Комарів Червоноградського району, на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник», відбулася XXXIV обласна спартакіада фізкультурно-спортивної реабілітації для людей з інвалідністю, у якій змагалися 16 команд Львівської області. Серед них – команда Кам’янка-Бузької районної асоціації інвалідів, яку очолює Богдан Шевчук.

За призові місця змагалися спільна команда членів асоціації Добротвірської та Кам’янка-Бузької ТГ.
Чемпіонами області стали:
▪️Галина Бротенкова – І місце у змаганнях з легкої атлетики серед жінок;
▪️Ганна Буряк – І місце у грі в шашки серед жінок;
▪️Тарас Воловець – І місце у грі в шашки серед чоловіків. А також хороші результати показав учасник спартакіади Володимир Мисько. У командному заліку Кам’янка-Бузька РАІ зайняла почесне третє місце та виборола кубок, поступившись командам з Буська та Червонограда.
Вітаємо наших переможців та бажаємо всім міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!