Обласні заклади позашкілля організовують Дні відкритих дверей

Зі стартом навчального року розпочинаються заняття у творчих об’єднаннях позашкільних закладів освіти. Аби обрати собі гурток до душі, дітей запрошують відвідати ці позашкільні заклади у межах Днів відкритих дверей.

Львівська обласна мала академія наук чекає на школярів уже завтра, 9 вересня. Ознайомитись із секціями малої академії можна буде із 16.00 до 18.00, на вул.Коперника, 42. Зареєструватись на участь в обраних заняттях можна тут, а дізнатись більше про діяльність академії тут.

Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді цього року вирішив розширити тривалість Дня відкритих дверей, тож погостювати в екоцентріможна буде впродовж двох днів: 11-12 вересня, із 11:00 до 15:00, за адресою м.Львів, вул. Івана Франка, 133.

За цією ж адресою розташовується Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Дітей, які цікавляться робототехнікою, моделюванням, технічним дизайном чи радіоелектронікою чекатимуть у неділю, 12 вересня,  з 13:00 до 16:00.Деталі про графік роботи центру та гуртки тут.

А от Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді День відкритих дверей цьогоріч проведе у форматі відкритих змагання  з велосипедного туризму та спортивного орієнтування. Кожен охочий може долучитись до змагань, що відбудуться  з 24 по 26 вересня 2021 року на території дитячого центру туризму, спорту та екскурсій МЖК-1 Сихівського району міста Львова (вулиця Чукаріна 9, Львів, Львівська область), його околиць та на території міста Львів. Більше про центр краєзнавства тут.