З нагоди 50-літнього ювілею Західного наукового центру науковців нагородили почесними грамотами

В Університеті імені Івана Франка сьогодні відбулось урочисте засідання наукової ради та виконкому Західного наукового центру НАН та МОЗ України. З нагоди 50-річчя утворення центру науковцям вручили державні нагороди.

У заході взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький та заступник голови ЛОДА Іван Собко.

«Розвиток України без належної освіти та науки неможливий. За ці 50 років шановне товариство науковців зробило великий внесок у розбудову нашої держави, адже інновації, що з’явились упродовж цього часу значно покращили рівень науки. Зараз важливо зберегти наукову еліту, втримати її на рідній землі та дати можливість творити в Україні. Щиро дякую за Вашу титанічну наукову працю!», – наголосив Іван Собко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток науки почесною грамотою облдержадміністрації нагородили:

• Заячківську Оксану Станіславівну – доктора медичних наук, завідувача кафедри нормальної фізіології медичного факультету №2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького;
  • Кіндрацького Богдана Ілліча – професора, завідувача кафедри автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту НУ «Львівська політехніка».

Також під час святкування ювілею Указом президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, науково-технічний розвиток Української Держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагородили (посмертно) професора, старшого наукового співробітника Національного лісотехнічного університету України Стойка Степана Михайловича.

Почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки» надали завідувачеві відділу Інституту біології клітин Національної академії наук України, доктору біологічних наук Стойку Ростиславу Степановичу.

Довідково:

Західний науковий центр об’єднує науковців восьми областей, зокрема й Львівську. ЗНЦ постійно працює над проблемою ресурсу та забезпечення надійної роботи стратегічних об’єктів регіону, у тому числі нафтогазотранспортної системи України, сприяє розвитку виробництва високотехнологічної продукції.