Обласний молодіжний центр запускає реєстрацію на участь в проєкті #ІмпактБус

Команда Львівського обласного молодіжного центру запрошує громади області подавати заявки на проєкт “Мобільний молодіжний центр Львівщини “ІмпактБус”. Щотижня команда центру разом з тренерами та відомими людьми  буде вирушати в будь-який населений пункт області до місцевої молоді.

Основні завдання поїздок #ІмпактБусом:

• розповісти місцевій молоді про те, як вони можуть впливати на розвиток своєї громади;
  • провести тренінги з неформальної освіти (міжнародні обміни, права людини, волонтерство, soft skills, участь молоді, як залучати ресурси для своїх проєктів, як писати гранти та організовувати події, можливості для молоді від українських та міжнародних організацій);
  • дізнатися більше про потреби молоді у різних  громадах Львівщини;
  • донести цінність створення молодіжних центрів, просторів, рад, громадських організацій;
  • разом з молоддю насолодитися спільним проведенням часу під час активного відпочинку (в укомплектуванні бусу наявні настільні ігри, каремати, спортивний інвентар).

Важливо, що практика #ІмпактБус повністю побудована під задоволення потреб та вирішення проблем молоді та базується на цінностях, нормах та рекомендаціях Ради Європи.

«Наш “ІмпакБус” – це щось унікальне не тільки для молоді області, а й цілої України. Подібних аналогів немає ніде. Молоді люди мають фантастичну нагоду – запросити нас до себе в громаду, навчитись чогось, отримати нові навички профорієнтації, лідерства, емоційного інтелекту, проєктного менеджменту, міжнародних обмінів, тошо. Ми разом попрацюємо над проблемами молоді, шукатимемо шляхи їхнього вирішення та долучимо до великої машини можливостей на обласному рівні», – зазначає Іван Сапса, проєктний менеджер Львівського обласного молодіжного центру.

Ви можете подаватися на практику, якщо:

• молода активна людина віком 14-35 років;
  • працюєте з молоддю – молодіжний працівник/-ця ;
  • представник/-ця ГО;
  • соціальний працівник/-ця;
  • відповідаєте за молодіжну роботу у громаді;
  • вчитель/-ка;
  • педагог/-иня організатор/-ка;
  • представник/-ця влади або бізнесу;
  • особа, яка зацікавлена у розвитку молодіжного середовища у громаді.

Для того, аби #ІмпактБус приїхав до вашої громади, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/ne88WLdM96StSNLd7

Зверніть увагу,  що в реєстраційній формі розміщений календар з вільними датами візиту, ви можете обрати зручний для вас час, а також зазначити проблеми, з якими стикається молодь вашої громади. Врахуйте, що виїзди відбуваються щосереди (1 раз на тиждень) за таким графіком:  лютий-квітень (включно), червень-серпень, вересень-листопад.

Довідково. “ІмпактБус” – краща практика молодіжної роботи в Україні  2021. За минулий рік команда проєкту відвідала 22 куточки Львівської області, 20 громад (а це – близько третини від усіх громад області).  Участь у візитах взяли приблизно 700 молодих людей.