В межах «Великого будівництва» в області реалізують 16 важливих інфраструктурних об’єктів

Про реалізацію інфраструктурних об’єктів в межах програми Президента України «Велике будівництво» на Львівщині сьогодні під час брифінгу у Гал-Інфо розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Як він зазначив, цьогоріч планують реалізувати 16 об’єктів, серед них – школи, садочки, об’єкти спорту, ЦНАП. На це передбачено 294,3 млн грн бюджетних коштів з різних джерел. Це і ДФРР, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток, обласного та місцевих бюджетів.

«Ми не беремо багато нових об’єктів цього року, оскільки знаємо, що на Львівщині є чимало довгобудів і якраз цю проблему беремось вирішувати», – зазначив Степан Куйбіда.

Так, в частині шкіл передбачено реалізувати 5 об’єктів. Загальна сума фінансування – понад 140 млн грн. Це:

– Реконструкція з добудовою Червоноградської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Червоноградської міської ради Львівської області на вул.Шахтарській, 8 та 8 «а» в смт. Гірник;
– Добудова Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. та спортивного залу із застосуванням енергозберігаючих технологій в селі Новий Кропивник Дрогобицького району;
– Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня в с.Братковичі Городоцького району Львівської області;
– Реконструкція з надбудовою Прилбичівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Митрополита А.Шептицького по вул.А.Шептицького, 67 в с. Прилбичі Яворівського району Львівської області;
– Школа в смт.Гніздичів Жидачівського району Львівської області. Будівництво.

У поточному році планують завершити 3 об’єкти в повному обсязі.

Так завдяки реалізації цих об’єктів покращать умови навчання для майже 800 дітей, створять понад 600 додаткових учнівських місць, та нові робочі місця для педагогів.

Також в межах Програми «Велике будівництво» реалізують два дошкільних навчальних заклади на загальну суму 30,5 млн грн. Це:

– Реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26 в с.В’язова Жовківського району Львівської області.
– Реконструкція нежитлового приміщення з розширенням за рахунок добудови та надбудови другого поверху під дошкільний навчальний заклад на 40 місць у с.Воля-Висоцька Жовківського району Львівської області.

У поточному році заплановано їх завершити. Реалізація цих об’єктів дозволить створити додаткових 80 місць для дошкільнят, 30 нових робочих місць для педагогів та технічних працівників.

Серед спортивних об’єктів – планують реалізувати 7 об’єктів на загальну суму 85,3 млн грн:

– Реконструкція спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на вул.Черемшини,29(31) у м.Львові;
– Капітальний ремонт КЗСРРЛО Фізкультурно-спортивного комплексу “Сокіл” по вул.Стуса 4 Б м.Сокаль Сокальського району Львівської області;
– Реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м.Червонограді Львівської області;
– Реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ в м.Буськ по вул.Київська, 15 Львівської області;
– Реконструкція стадіону ім.Л.Броварського по вул.Коперніка,13 у м.Самборі Львівської області;
– Реконструкція будівлі басейну ДЮСШ «Тризуб плюс» на вул. Галицькій,1 в с.Давидів Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області;
– Капітальний ремонт трибун для глядачів на стадіоні ім. Є Смука по вул. Львівській, 32 у м.Яворів Львівської області.

У поточному році заплановано їх завершити.

Окрім цього, передбачено нове будівництво об’єкту «Покращення надання публічних послуг для мешканців Дрогобицького регіону шляхом створення центру «Документ-Сервіс Дрогобич» з реалізацією проекту «Будівництво центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич» на вул. Бориславська у м.Дрогобич Львівської області. Вартість об’єкту –  15,9 млн грн. Та реконструкцію площі Вічевої (М.Шашкевича), вул.М.Шашкевича та прилеглих вулиць у м.Золочеві Львівської області, вартістю 18 млн грн.