k2FtbBdWr1

Одна срібна та дві бронзові медалі: Максим Козицький привітав на Львівщині призерів Олімпійських Ігор

Сьогодні, 16 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький привітав на Львівщині призерів Олімпійських Ігор 2020, які нещодавно відбулись в Токіо.

Велогонщиця Олена Старікова виборола срібло, а володарями бронзи стали борчиня Алла Черкасова та каратист Станіслав Горуна.

Ще двоє львівських спортсменів зупинились за крок від п’єдесталу. Серед них – Оксана Лівач, яка посіла 5 місце з вільної боротьби у ваговій категорії до 50 кг та Павло Коростильов. Він зайняв 4 місце у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м.

«Наближається 30 річниця Незалежності України. І за ці роки наша країна точно може похизуватися своїми спортсменами, які своїми здобутками прославляють Україну на увесь світ. Ви наша гордість! Дякую за вашу титанічну працю, адже спорт вимагає багато щоденної роботи та зусиль над собою. Особлива подяка вашим тренерам та вашим батькам, які своєю підтримкою та вірою мотивували вас не опускати руки навіть тоді, коли було дійсно важко. Приємно, що на п’єдесталі Олімпіади були спортсмени з Львівщини», – привітав призерів Максим Козицький.

Опісля очільник Львівщини вручив спортсменам та їхнім тренерам грошові винагороди за успішні виступи на Олімпійських змаганнях. А саме:

  • Олена Старікова – 200 тисяч грн;
  • Алла Черкасова – 150 тисяч грн;
  • Станіслав Горуна – 150 тисяч грн;
  • Павло Коростильов – 100 тисяч грн;
  • Євген Білобрук (тренер) – 100 тисяч грн;
  • Оксана Лівач – 75 тисяч грн;
  • Антон Нікулін (тренер) – 75 тисяч грн;
  • Андрій Стаднік (тренер) – 37 500 тисяч грн.

До слова, цьогоріч на Олімпійських Іграх Україну представляли 153 спортсмени, з яких 8 – представники Львівської області.

Як зізнались призери, олімпійська медаль – це найбільше досягнення для спортсменів.

«Звичайно, як і кожен спортсмен, я хотів вибороти золото. Так, мої противники були сильними. Але навіть ставши бронзовим призером, розумію наскільки ця медаль важлива, як для моєї кар’єри, так і для українського карате. Я не планую на цьому зупинятись, надалі буду активно тренуватись до наступних змагань – Чемпіонату світу, що відбудеться в Дубаї у листопаді», – сказав Станіслав Горуна.

«Спершу був момент, коли думаєш, що все могло бути по-іншому і я могла здобути не срібло, а золото. Особливо враховуючи численні тренування та підготовку до змагань. Зараз я вже усвідомила, що стала срібною призеркою, а це дуже приємно. Вдвічі приємніше було, коли мене зустрічали з Олімпіади – багато квітів, слів підтримки та подяки. Це неймовірні відчуття», – зізналась Олена Старікова.

«Коли зрозуміла, що бій закінчився на мою користь, то відчула безмежне щастя. До цього моменту я готувалась дуже давно. Моя категорія (вільна боротьба) дуже важка і потребує багато зусиль, як фізичних, так і вольових. І моя мрія здійснилась. Мене підтримували усі близькі, мої батьки, чоловік та син і я відчувала, як вони за мене переживали. Зараз потрібно трохи перепочити та набратися сил», – розповіла Алла Черкасова.

Загалом Україна виборола 19 олімпійських медалей (1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових). Спортсмени Львівщини вибороли 3 медалі Олімпійських Ігор 2020 року. За кількістю виборених медалей Олімпійського ґатунку серед усіх областей України Львівщина займає другу сходинку і це є рекордним показником за часи Незалежності.

Spread the love