k2FtbBdWr1

«Офіс вірменського консульства у Львові стане міцною зв’язковою ланкою для нашої співпраці», – Максим Козицький

Сьогодні голова Львівської обласної державної адміністрації Максим КозицькийНадзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян та представники профільного депаратаменту  взяли участь в культурній події з нагоди розширення меж Почесного Консульства Республіки Вірменія.

“Вірменська спільнота Львівщини отримала власне представництво у нашому місті, власний осередок для реалізації культурних, економічних, туристичних та різного роду ініціатив. А також для поглиблення нашої двосторонньої українсько-вірменської співпраці, з чим нас усіх щиро вітаю. Наш регіон здавна славиться своєю гостинністю і відкритий до співпраці з усіма країнами світу. Велику роль в розвитку двосторонніх відносин відіграють почесні консульства, які є тією важливою зв’язковою ланкою в зближенні країн в науковій, культурній, освітній сферах, налагодженні торговельних зв’язків. І також, вірю, що цей новий формат – офіс вірменського консульства у Львові стане міцною зв’язковою ланкою для нашої співпраці”, – зазначив Максим Козицький.

Також він зазначив, що представництво Республіки Вірменія, як інструмент взаємовідносин між нашими народами, відкриває великі перспективи в налагодженні тісного зв’язку не лише між державними установами, а й між неурядовими організаціями, які допомагають всім охочим знайомитись ближче з історією та культурою країни, відкривати нові горизонти в сфері туризму, медицини, зміцнювати бізнес-стосунки.

“Сподіваюся, що кожен, при потребі, зможе знайти тут вирішення багатьох питань, а всіх охочих закликаю до спільної реалізації проєктів, які допоможуть нашим країнам ставати ближче. Бажаю Пану Почесному консулові та працівникам офісу у Львові успіхів в цій важливі місії, плідної та натхненної праці, а також завжди знаходити ключі до вирішення завдань, які постануть перед Вами. Дякую всім, хто долучився до відкриття цього представництва на наших теренах. Сподіваємося воно стане ще одним важливим містком нашими народами”, – додав очільник області.