k2FtbBdWr1

Малий та середній бізнес може безоплатно отримати консультації зі стратегії та маркетингу

Департамент економічної політики Львівської ОДА інформує про можливість отримати консультації зі стратегії та маркетингу представниками малого та середнього бізнесу. Індивідуальні онлайн-консультації допоможуть скоригувати стратегію та маркетинг компанії, знайти ключові проблемні зони підприємства та визначити можливості для росту.

Консультації організовані Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Цільова аудиторія:

– Керівники/власники малого і середнього бізнесу (10+ працівників або €100 тис. річного обороту).
– Для бізнесу Західної України, Києва та Київської області.
– Для бізнесу, в якого наявні наступні питання:

бізнес зазнає суттєвих збитків через карантинні обмеження та пандемію COVID-19;
конкуренти розвиваються швидкими темпами і є ризик втрати частки ринку;
бізнес має за мету виходити в нову нішу або виводити на ринок новий продукт;
бізнес стагнує або ж втрачає позиції на ринку;
інші питання, якщо вони входять в зону компетенцій експертів.

Як отримати консультацію:

– Підприємець/ця подає заявку на консультацію (вказує контактні дані, прізвище та ім’я одного з чотирьох експертів, короткий опис проблематики, яку хоче вирішити під час консультації).
– Менеджер проєкту передає заявку до розгляду експертом на предмет того, чи проблематика входить в зону його компетенцій.
– Менеджер проєкту підтверджує (або відхиляє) можливість одержання консультації, узгоджує із підприємцем дату та час консультації (онлайн або офлайн).
– Відбувається консультація.
– Підприємець/ця надає відгук про користь від одержаної консультації.

Вартість участі: безплатно завдяки спільному фінансуванню уряду Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Реєстрація за посиланням. 

Адміністратор заходу: Діана Великочий, +380950802519, diana.velykochyj@bc-club.org.ua