Оглянуто житло, яке планують закупити для дитини-сироти

Важливо, щоб особи з числа дітей-сиріт були соціально захищеними та мали свою домівку.

Сьогодні, 12 серпня, представники обласної комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, спільно з Жовківським відділом служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації, за участю представників Добросинсько-Магерівської територіальної громади, оглянули квартиру, що пропонується для придбання особі з числа дітей-сиріт, яка проживає у с. Лавриків Добросинсько-Магерівської ТГ.
Квартира, загальною площею 39,9 кв м, знаходиться у селі Сопошин Львівського району.
Наступним кроком буде прийняття рішення про виділення коштів з обласного, районного бюджетів та спонсорських коштів.