Задля забезпечення соціального захисту повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих, майнових, житлових прав та інтересів, створена та функціонує опікунська рада Львівської райдержадміністрації з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).
На сьогоднішньому засіданні розглянуто два звернення щодо призначення опікунами над інвалідом ІІ групи загального захворювання та особою з інвалідністю з дитинства І-ї «А» групи.
Члени опікунської ради вирішили, у разі визнання судом осіб недієздатними, не заперечувати проти призначення заявників опікунами.
Ще більше новин:
До 80-х роковин масових розстрілів у тюрмах НКВД у червні-липні 1941 року: історична довідка
Питання забезпечення житлом дітей-сиріт розглянули під час засідання комісії
Увага! Висока пожежна небезпека!
“Український молодіжний форум 2024: Вільні мріяти!”
В грудні 2023 року у Львівському районі сформовано 24 279 заявок для виплати всіх видів державної со...
Одне бажання на всіх - Перемога