Оголошено конкурс на “Аналіз і моніторинг впровадження політик і програм щодо захисту довкілля на місцевому та регіональному рівнях”

Програма «Демократична практика» Міжнародного фонду “Відродження” спільно з «Ініціативою з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» оголошує конкурс “Аналіз і моніторинг впровадження політик і програм щодо захисту довкілля на місцевому та регіональному рівнях”.

Мета конкурсу:

•  сприяти підвищенню якості й ефективності формування програм, спрямованих на захист і збереження довкілля регіонального або місцевого рівня, забезпечення їх продуктивного та доброчесного виконання у майбутньому;

•  підняти на якісно новий рівень громадський дискурс щодо впровадження екологічних програм та інших соціально-економічних програм, де є довкіллєва складова, через антикорупційну призму.

Учасники конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються консорціуми з двох інститутів громадянського суспільства (ІГС) – одна з яких має практичний досвід протидії корупції, а інша – має грант EPAIU.

Обов‘язкова умова (пов‘язано з фінансуванням із різних джерел): увесь план проєктної діяльності, включно з моніторингом, дослідженнями, комунікаційним супроводом і проведенням публічних дебатів, здійснюється консорціумом із двох ІГС, одна з яких є грантером EPAIU. Організації мають самостійно сформувати консорціум для участі в конкурсі. Кожен проєкт буде профінансовано шляхом надання двох окремих грантів.

Учасники конкурсу можуть бути зареєстровані у будь-якому регіоні України. Організації мають самостійно сформувати консорціум для участі в конкурсі.

Максимальний бюджет проєкту в рамках конкурсу – 500 000 гривень, останній термін подання проєктних пропозицій – 01 червня 2021 року (15:00 за київським часом).

Механізм подання проєктних пропозицій, принципи партнерства у плануванні й впровадженні проєкти, критерії, за якими буде здійснюватися оцінка проєктних пропозицій та дати оголошення результатів можна дізнатися за посиланням.