k2FtbBdWr1

Львівські школярі стали переможцями III Гімназіади України зі стрільби з лука

У фінальних змаганнях III Гімназіади України з стрільби з лука учнівська збірна Львівської області посіла перше загальнокомандне місце, набравши 805 очок. Львів’яни майже вдвічі випередили срібних призерів змагань, – збірну лучників Чернівецької області з 448 очками. Бронзовим призером командного заліку стала команда Черкаської області (310 очок).

В особистому заліку школярі Львівщини здобули 9 медалей. Золоті нагороди у скарбничку області принесли Данило Гелей, Марко Кордунський, Іван Перков, Вікторія Митрофанова, Анастасія Фадеева, Дзвенислава Черник, срібні – Марко Кордунський, Павло Довгіх, Олег Драбік, Матвій Засядковіч, Дзвеніслава Черник, Іван Перков та бронзові, – Божена Верещинська, Поліна Марченко, Анна-Марія Грем.

Загалом позмагатися за перемогу у III Гімназіаді України, що відбувалась з 23 по 27 квітня, та вибороти право представляти Україну на Всесвітній гімназіаді у Цюаньчжоу (Китай), до Львова приїхали збірні команди шести областей та м. Київ. Разом із господарями намагались якомога влучніше стріляти понад 40 школярів Запорізької, Чернівецької, Сумської, Черкаської, Чернігівської, Харківської областей та м. Києва. Склад кожної з команд – 3 хлопці, 3 дівчини. Лучники виконували олімпійські вправи, змагаючись на дистанції 60 метрів.

“Символічно, що вже втретє поспіль саме Львівщина як регіон, де зародилась сучасна світова стрільба з лука як олімпійська дисципліна, виступає організатором гімназіад України зі стрільби з лука. І щоразу львів’яни не залишають шансів суперникам, виборюючи найбільшу кількість золотих нагород. Цьогоріч, завдяки впевненій перемозі на Гімназіаді, львів’яни складуть основу учнівська збірної України зі стрільби з лука на Всесвітню літню гімназіаду,” – зазначив голова оргкомітету змагань, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Змагання відбувались на лучному полі фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”. Організатором спортивного заходу виступили Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, Федерація учнівського спорту України, департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області та Львівська обласна федерація стрільби з лука.