k2FtbBdWr1

Оголошено прийом рукописів прози на Міжнародний літературний конкурс «Крилатий лев»

Комісія з присудження премій Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози  «КРИЛАТИЙ ЛЕВ» оголошує прийом матеріалів на визначення лауреатів 2021 року.

Участь у конкурсі можуть брати усі охочі (не обмежуючи проживанням в Україні). Найзначимішою відзнакою конкурсу стане випуск книжки переможця накладом не менше 1000 примірників.

Цього року організатори започатковують нову спеціальну відзнаку під назвою «Свята Софія», де найбільші шанси на перемогу матимуть твори, в основі яких є глибокі морально-етичні цінності.

Вже традиційно Журі визначить великий список, відтак і десятку найкращих авторів та найперспективніших молодих  талантів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в молодіжних числах часопису «Дзвін». Попри відсутність вікових рамок, як і минулоріч, конкурс продовжить тенденцію на відкриття нових імен в літературі і пошук найвдаліших, найталановитіших новотворів.

До розгляду журі приймається видрук на «А-четвертому» 14-им кеглем рукопису прозової книжки  українською мовою та переклади українською  іншомовних рукописів, без тематичних обмежень, (за винятком творів для дітей та фантастики), не опублікованих досі окремою книжкою, поданого автором чи уповноваженою особою  до 1-го вересня  поточного року. Коротка інформація про автора із зазначенням віку та контактні телефони обов’язкові.

Матеріали для участі в конкурсі можна надсилати за адресою: Літературний Конкурс «Крилатий Лев», Львівська обласна організація НСПУ, вулиця Соломії Крушельницької, 17 (2-й поверх), Львів-центр, 79006 або Новою поштою (відділення № 14).

Телефонні консультації:  067-713-68-74.