Конкурс оголошено в рамках Програми підтримки підприємництва сільських жінок Проєкту «WeProsper»

ХТО МОЖЕ БУТИ УЧАСНИЦЯМИ?

Сільські жінки, які мають бізнес або бізнес-ініціативу та бажають отримати позитивний імпульс для розвитку себе, свого бізнесу, кооперації та громади

РОЗМІР ПІДТРИМКИ

•⁠ ⁠є в межах 150000-300000 гривень

•⁠ ⁠власне співфінансування є необов’язковим, але можливим, та вітається.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:

⁠ ⁠якісно і вчасно заповнена та надіслана заявка

⁠реєстрація на Студіях Лідерства сільських жінок від Мережі та відвідування її онлайн заходів

⁠персональна рекомендація від активної учасниці Бізнес Мережі, яка вже отримала підтримку на впровадження бізнес-ініціативи (бажано, але не обов’язково, одна жінка може надати рекомендації необмеженій кількості жінок)

⁠ ⁠участь у нашому Великому Дослідженні Сільських Жінок

⁠ ⁠жінки, які проживають чи ведуть бізнес у селах та містечках з населенням до 10 тисяч осіб

⁠ ⁠жінки, які займаються підприємницькою діяльністю будь-якого напряму

⁠ ⁠бізнес має належати жінці та мати офіційну реєстрацію у будь-якій формі на 3 чи 4 групі ЄП, або загальній системі оподаткування

⁠ ⁠бізнес має бути розташовано на території, підконтрольній уряду України

⁠ ⁠бізнес ще НЕ ОТРИМУВАВ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ від Бізнес Мережі

ВАЖЛИВІ ДАТИ

⁠Заявки приймаються до 10.09.2024 23:59:59

⁠Результати будуть оголошені до 20.09.2024 включно

Етапи подання заявки:

⁠Заповнити анкету-запит за посиланням у цьому оголошенні.

⁠ ⁠Отримати на свій email інструкцію та форми для заявки.

⁠ ⁠Заповнити заявки (три файли).

⁠ ⁠Додати реєстраційні та інші документи, які вимагає інструкція.

⁠Надіслати пакет документів на адресу net2women@gmail.com до 10 вересня 2024 року

БМСЖ залишає за собою право зв’язатися тільки з переможницями, а також не поширювати імена переможниць задля їх безпеки.

Подати заявку ➡️https://forms.gle/DK4DWjDPsN45b7hC8

Конкурс проводиться в рамках Програми підтримки підприємництва сільських жінок Проєкту «WeProsper», який реалізується ДОГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» та ГС «Бізнес Мережа Сільських Жінок» в партнерстві з неурядовою організацією SOCODEVI, що фінансується урядом Канади.

Про це повідомляє Бізнес Мережа Cільських Жінок України