k2FtbBdWr1

Олена Старікова – срібна призерка Олімпійських Ігор у Токіо

На олімпійському велотреку Ідзу завершились змагання з індивідуального жіночого спринту. У заключний день Олімпіади нагороду для України у цій дисципліні виборола 25-річна представниця Львівщини Олена Старікова. Вона стала віцечемпіонкою Олімпійських Ігор.

У півфіналі Олена перемогла триразову чемпіонку світу і бронзову медалістку Лондона-2012 Лі Хвейші з Гонконгу, проте у фіналі поступилася у заїздах світовій рекордсменці Келсі Мітчелл з Канади.

Нагадаємо, Олена Старікова цьогоріч стала чемпіонкою Європи з велоспорту на треку. На Олімпіада у Токіо львів’янка також стала четвертою у кейріні. Серед найбільш досягнень Олени – медалі чемпіонату світу і Європи, Кубків світу. Львівська велосипедистка є переможницею рейтингових міжнародних змагань, багаторазовою чемпіонкою України. Тренує Олену заслужений тренер України – Євген Болібрух.

За друге місце на Олімпіаді Олена отримає грошову винагороду з обласного бюджету у розмірі 200 тисяч гривень.

До вітань спортсменці долучився і голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“Щиро вітаю Олену! Сьогодні о 14.00 – церемонія закриття Олімпіади. Україна завершує Олімпійські ігри в Токіо з 19 медалями – однією золотою, шістьма срібними та 12 бронзовими”, – написав на своїй сторінці у Фейсбуці голова Львівської ОДА.