З перших днів повномасштабної війни у співпраці з Львівською ОВА Arena Lviv перетворилася на хаб допомоги для вимушених переселенців

У координаційному центрі, який тут облаштували, надали допомогу 25 тисячам людей. Три тисячі ВПО тимчасово проживали тут.

Працівники Арени, Львівської ОВА й інші небайдужі люди об’єдналися та чергували 24/7 у найважчі місяці, коли на Львівщину щодня евакуаційними потягами прибували тисячі людей, надавали консультації щодо того, де вони можуть поселитися, готували їжу для них.

І нині Арена залишається повноцінним волонтерським хабом. Разом з директоркою стадіону Ольгою Манько та начальником Управління молоді та спорту Львівської ОДА Романом Хім’яком розповіли про цей досвід міністру молоді та спорту України Вадим Гутцайт, який перебуває з робочим візитом на Львівщині.

Пан міністр відзначив рівень нашої синергії, коли постало питання допомоги жителям України з інших областей, підкреслив важливість цього об’єкта та масштабів роботи, яку вдалося зробити на його території завдяки жителям нашої області.

Він також наголосив, що Львівська область – серед лідерів в Україні за розвитком спортивного напряму.

Працюємо на всіх фронтах, щоб про українців говорили зі захватом та повагою. Йдемо до перемоги!

Міністерство молоді та спорту України