k2FtbBdWr1

Оперативне оновлення щодо російського вторгнення на 06.00, 15 серпня 2022 року

На Волинському, Полісському та Сіверському напрямках без змін.

Ворог обстріляв артилерійські снаряди в районах населених пунктов Люте, Іскрисківщина та Біловоди Сумської області.

На Харківському напрямку ворог обстрілював райони Світличне, Шаповалівка, Прудянка, Деменціївка, Питомник, Великі Проходи, Руські Тишки, Перемоха, Верхній Салтів, Гусарівка, Базаліївка, Стара Гнилиця та Протопопівка з загар КС та ракетна артилерія. Наніс авіаудари поблизу Ртищівки та Верхнього Салтівки.

На Слов’янському напрямку ворог завдав вогнепальні збитки з артилерії різних типів поблизу Великої Комишувахи, Бражівки, Залимана, Вірнопілля, Мазанівки, Богородичне.

Здійснював штурм в напрямку Тичоцьке – Долина, не вдалося, зазнав втрат, відступив.

На Краматорському напрямку ворог намагається здійснювати наступальні дії. Активно використовує штурмову та армійську авіацію. Обстріли зафіксовано поблизу Білогорівки, Григорівки, Стародубівки, Веселе, Федорівки, Сіверська.

На Бахмутському напрямку ворог посилив розвідку переднього краю нашої оборони, здійснив обстріли з артилерії та танків поблизу Торецька, Бахмутське, Білогорівки, Курдюмівки, Василівки, Зайцеве, Залізне. Наніс авіаудари в районі населеного пункту Соледар. Вела наступальні бої в напрямку Соледара і Кодеми, не мала успіху, відступила.

На Авдіївському напрямку зафіксовано обстріли поблизу Срібне, Краснохорівки, Опитне, Первомайське, Новобахмутівки та Мар’їнки, а також авіаудар поблизу Краснохорівки.

Щоб покращити тактичне становище, окупанти здійснювали наступальні бої в напрямку Піського та Первомайського, їм не вдалося, вони відступили.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог обстріляв з танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Вугледар, Велика Новосілка, Новомихайлівка, Новоданилівка, Тернувате, Бурлацьке, Чарівне, Зелене Поле, Мала Токмач ка, Полтавка, Новоандріївка та Привільне.

Здійснювали повітряну розвідку БПЛА поблизу Степногірська, Щербаків, Степове та Уляйполе. В напрямку населеного пункту Времівка наші воїни нейтралізували розвідувальну групу окупантів. Ворог вів наступальні бої в напрямку Павлівки, успіху не мав, і відступив.

На Південнобухському напрямку ворог концентрує свої основні зусилля на утриманні окупованих областей. Здійснив обстріли з танків, ствольної та ракетної артилерії в районах населених пунктів Степова Долина, Лимани, Прибузьке, Новомиколаївка, Котляреве, Партізанське, Первомайське, Благодатне, Кобзарці, Веселий Кут, Тернівка, Андріївка, Лозове, Токареве, Зарічне, та Ольгине. Авіаудари біля Білохірки та Андріївки.

Здійснили повітряну розвідку БПЛА поблизу Снігурівки, Червоного Яру та Білої Криниці. Два крилаті ракети-носія морського базування Калібр готові до використання високоточної зброї.

російська пропаганда продовжує брехати, придумуючи перемоги та прикриваючи злочини своєї армії та найманців. Тому закликаємо довіряти інформації лише перевіреним джерелам та не поширювати російські фейки та дезінформацію.

Віримо в ЗСУ! Разом ми переможемо!

Слава Україні!

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine