Юні волонтери є у кожній громаді Львівського району

Учнівський і педагогічний колектив Старосільського ЗЗСО І-ІІ ст. Рава-Руська міська територіальна громада з першого дня війни збирали продукти для воїнів, через волонтерів з Польщі в зону бойових дій передавали ліки, тактичні аптечки, ковдри, подушки, спальні мішки, білизну, засоби гігієни, ліхтарики, зарядні пристрої, павербанки, газові плити, електроплити, посуд, продукти тривалого зберігання, взуття, теплий одяг, тактичні аптечки, каримати, наколінники.

У травні вони зібрали гостинці для дітей та мешканців громад Бучі, які у місто доставила директор закладу.

Спільно з ГО «Батальйон відважних жінок» волонтери заготовили сіно і виготовили сотні подушок.

З 24 лютого разом з батьками та мешканцями села учні та вчителі готували різні страви, пекли пиріжки, медівники, ліпили вареники, смажили котлети та відбивні.

На Великдень вони склали сотні кошиків із смаколиками.

Також плели маскувальні сіткі та об’єднали до такої доброї справи більшість шкіл Рава-Руської та Добросинсько- Магерівської громад.

З такою молоддю ми точно переможемо! Вдячні за позицію та соціально важливу роботу!🇺🇦

Львівська районна державна адміністрація