Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами обговорив потреби громад у покрівельній продукції

2 вересня під головуванням заступниці Міністра розвитку громад та територій України Наталії Козловської відбулось третє засідання Оперативного штабу із забезпечення будівельними матеріалами (виробами) з метою відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф.

“На сьогодні існує багато об’єктивних проблем будівельного ринку. Тому задля оперативного забезпечення необхідними будівельними матеріалами регіонів, які постраждали від збройної агресії росії, здійснюється постійний моніторинг їх потреб. Вони сформовані на основі даних, які надані представниками обласних військових адміністрацій”, — зазначила Наталія Козловська.

Під час засідання обговорили стан галузі підприємств покрівельних матеріалів, зокрема виробництва шиферу, металочерепиці та профлиста, а також проаналізували першочергові потреби регіонів у будівельних матеріалах.

Наразі регіони найбільш потребують таку будівельну продукцію як скло, покрівельні та теплоізоляційні матеріали.

Нагадаємо, на попередньому засіданні Штабу обговорили актуальні питання виробництва віконної промисловості, а також потреби громад у таких виробах.