Основне правило безпечного літнього відпочинку – дотримуватися норм поводження біля відкритих водойм

Купатися у річках і озерах варто лише тоді, якщо ви вмієте добре плавати, почуваєте себе впевнено на воді та за необхідності можете надати допомогу.

Однак часто трапляються критичні ситуації, тому на початку сезону пошуково-рятувальна частина аварійно-рятувального загону спецпризначення Головне управління ДСНС України у Львівській області та Центральна рятульно-водолазна служба у Львівській області Всеукраїнської громадської організації «Товариство рятування на водах України» відпрацювали пошук та порятунок людей.
Спільні навчання, зокрема, із службами цивільного захисту відбулися на водоймі поблизу Перемишлян.
Нагадуємо мешканцям основні правила поведінки на воді:
Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби;
Купатися можна за температури води не менше +18°С;
Заходити у воду необхідно повільно, аби тіло адаптувалося до зміни температури повітря та води;
Не рекомендовано купатися наодинці;
Не можна вживати спиртні напої під час купання;
Не можна грати у воді грубі ігри, які обмежують рухи рук і ніг;
Не дозволяйте дітям купатися без дорослих;
Відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально відведених місцях.
Офіційно затверджений перелік місць для безпечного купання за посиланням:
Відпочивайте відповідально – бережіть себе і близьких!