Освітяни Львівського району взяли участь у виїзній нараді «Шлях до перемоги – якісна освіта»

Створення мережі закладів старшої школи має завершитися 1 вересня 2027 року, але розпочати створення системи ліцеїв на рівні громад необхідно вже.

Саме про це говорили напередодні під час виїзної наради «Шлях до перемоги – якісна освіта» у Червонограді за участю керівників органів управління освіти територіальних громад і районних військових адміністрацій Львівської області.

Профілізація старшої школи дуже важлива. Адже діти мають право самі обирати, який предмет їм вивчати поглиблено. І створення профільних класів допоможе правильніше спрямувати учнів в майбутню професію.

Спільна мета органів влади на усіх рівнях, щоб сьогодні кожна громада нашого району активно працювала над створенням профільних класів в старшій школі.

Також своїм досвідом роботи з учасниками поділилась директор Червоноградського ліцею Наталія Запісоцька. Про розвиток науково-технічного напрямку у позашкільній освіті спілкувались з директором Віктором Кулішем та колективом Сокальської Станції юних техніків. Крім цього, про роботу закладу щодо покращення матеріально-технічної бази та профорієнтаційну роботу серед учнів розповіла директор Сокальського професійного ліцею Наталія Карташова.