k2FtbBdWr1

“Освітня академія” стартувала на онлайн платформі

Першого грудня, в програмі “Освітньої академії” керівники шкіл Львівщини поділилися своїми підходами в управлінні на першій онлайн зустрічі.

«Освітня академія – це майданчик для обміну досвідом в галузі середньої освіти та галузі соціальної освіти. Ми почали з того, що почали обмін досвідом з керівниками відділів освіти. Така потреба виникла в зв’язку з тим, що з створенням громад з’явилися нові керівники відділів освіти, відповідно – нові люди, частина з яких не мали  достатньо досвіду, аби налагодити ті речі, про які сьогодні говорять в академії», – розповів директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

Серед спікерів виступили три керівники закладів середньої загальної освіти:

  • директор Підберізцівського НВК Михайло Чуплак;
  • директорка ліцею імені Івана Пулюя ЛМР Ірина Хміль;
  • директорка Жовтанецького опорного ЗЗСО Жанна Анкушина-Король;

Зокрема, Ірина Хміль акцентувала на зміні підходу в спілкуванні, на синергії з батьками (немає батьківських комітетів та фондів), на годинній перерві, а також на розвитку STEM-освіти та поглибленому вивченні англійської.

Жанна Анкушина-Король зазначила на важливості харчування та співпраці з батьками й учнями. Вона також додала, що це є ключовим моментом у формуванні освітнього закладу.

“Освітня академія” передбачає такі напрями:

  • Робота з батьківським колективом;
  • Учнівське самоврядування;
  • Формування команди;
  • Впровадження системи харчування;
  • Участь в грантових програмах та ін.

«Ми сьогодні розуміємо, що жодна методика, яка є важливою, не встигає за тими викликами, з якими управлінець зустрічається кожного дня. Онлайн платформа, це не нарада, немає обмежень тем. Це те місце, де три керівники закладу можуть обмінятися досвідом та підходом в управлінні, а також пошуком рішень в напрямах, що передбачає професія. Це місце для тих, хто має бажання ділитися управлінським самоврядуванням. Пошук рішень через спілкування – те, чого бракує кожному», –  зазначила радниця голови Львівської ОДА та керівниця “Освітньої академії” Галина Бордун.

Додамо, онлайн зустрічі в “Освітній академії” проводитимуться щомісяця о 14:00.

Якщо бажаєте виступити та поділитися практиками переходьте за посиланням.

Окрема реєстрація для учасників, які бажають перейняти досвід тут.

Нагадаємо, “Освітня академія” стартував 20 серпня 2020 року.