k2FtbBdWr1

Співпрацю ІРЦ із закладами вищої освіти обговорили під час круглого столу

У Новояворівському інклюзивно-ресурсному центрі організували круглий стіл щодо міжсекторальної співпраці ІРЦ та закладів вищої освіти.

Учасники заходу, серед яких науковці, педагоги, управлінці, обмінялись думками щодо необхідності продовження роботи над покращенням якісного інклюзивного освітнього середовища.  Під час круглого столу порушили питання проведення психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей, надання допомоги у навчанні дітям з особливими освітніми потребами та потребу у фахівцях для ІРЦ.

Фахівці галузі презентували свої доповіді щодо подолання комунікаційних бар’єрів, перспектив розвитку інклюзивно-ресурсних центрів, методичної допомоги педагогічним працівникам тощо.

У круглому столі також взяли участь студенти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Для другокурсників організували практичне заняття з дисципліни «Людина з інтелектуальною недостатністю в реаліях сучасного світу». Директор ІРЦ Надія Пелих ознайомила студентів із приміщенням та діяльністю центру, проблемами та перспективами розвитку.

«Проведення практичних занять в підприємствах та установах сприяє розвиткові дуальної освіти та закріпленню набутих теоретичних знань  на практиці, що  суттєво відрізняється від «практичних відпрацювань» в аудиторіях», – розповіла головний спеціаліст департаменту освіти і науки ЛОДА  доцент Леся Томаневич.

Spread the love