У громадах Львівського району продовжується процес створення належних Центрів надання адміністративних послуг для надання якісного обслуговування мешканців району.
Відповідно до обласної програми «Цифрова Львівщина», п’ятьом громадам Львівського району, а саме: Куликівській, Добросино-Магерівській, Великолюбінській, Оброшинській та Сокільницькій надано субвенцію з обласного бюджету в розмірі 11276,57 тисяч гривень для облаштування належних ЦНАП.
Зазначимо, завершення робіт та відкриття ЦНАП в Добросинсько-Магерівській та Куликівській територіальних громадах заплановано на серпень поточного року.
Ще більше новин:
Вживання алкоголю серед неповнолітніх: як реагує держава на зниження віку потенційних алкоголіків?
21 СЕРПНЯ СВІТ З ІНІЦІАТИВИ ООН ВШАНОВУЄ ЖЕРТВ ТЕРОРИЗМУ
В Україні нелегально використовують працю дітей, але ніхто не знає реальної величини цієї проблеми
У Кам’янка-Бузькій ДПІ роз’яснили особливості застосування РРО/ПРРО
З нагоди Дня працівників сільського господарства відзначили найкращих фахівців галузі
Львівська РДА нагадує про небезпеку від отруєння чадним газом!