Пʼятикласниця Андріана Кіндрацька із села Соколів Новояричівської громади виготовляє розпалювачі для ЗСУ

Незважаючи на юний вік, Андріана з усвідомленням ставиться до важливості своєї справи. А розпочала юна волонтерка свою діяльність після дня народження, коли дівчинка замість іграшок попросила у батьків гроші, щоб купити ватні диски та бджолиний віск для виготовлення розпалювачів для українських військових.

Андріана виготовляє екологічні розпалювачі, які горять шість-сім хвилин і можуть допомогти зігрітися, приготувати їжу або розпалити багаття. Для їх виготовлення вона розтоплює віск або парафін, а потім просочує цією речовиною ватні диски, попередньо трохи надрізані. Щоб зробити їх ще й цікавими, дівчинка забарвлює вироби у різні кольори.

Готові розпалювачі з допомогою батьків відправляє захисникам на передову. Частину з них вона переслала побратимам дядька Ігоря Кіндрацького, який, на жаль, загинув 5 вересня 2023 року поблизу села Вербове Запорізької області.

На сьогодні Андріана вже виготовила 5247 таких необхідних речей. Вона не шкодує часу й зусиль, адже знає, що її вироби несуть тепло та світло українським захисникам, які щодня ризикують своїм життям за нашу свободу.

Дякуємо батькам, Ярославу та Надії Кіндрацьким, за те, що виховують своїх дітей справжніми патріотами!

Новояричівська селищна рада