Переможці обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з фізики тривав два дні. В перший день учні змагались у знанні теорії, а на другий – проводили фізичний експеримент.

Представники Львівського району успішно виступили на олімпіаді та здобули чотири призові місця.

Кухар Ольга – учениця закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Борщовичі Новояричівської селищної ради та Розквас Матвій – учень Жовтанецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів здобули 3-є місце серед учнів 8 класу.

Шмігельська Кароліна – учениця 10 класу Рава-Руського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 посіла 3-є місце.

Третім став учень 11 класу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ смт Новий Яричів – Дмитро Дубовий.

Дякуємо викладачам – Ганні Васьків, Галині Герболці, Ганні Підчесі, Галині Ільчишин за високий рівень підготовки учнів.