Відбулась перевірка закладу відпочинку та оздоровлення дітей

30 червня члени комісії з координації оздоровчої кампанії у 2021 році, з метою перевірки стану готовності, відвідали позаміський заклад відпочинку та оздоровлення – оздоровчий табір для дітей та підлітків “Дружба”, що у селі Свірж Бібрської територіальної громади.

Дитячий оздоровчий табір «Дружба» розрахований на 300 місць. Оздоровчий заклад розміщений в 40 км від Львова, поряд з пам’яткою архітектури XV століття – Свіржським замком, у лісовій зоні. До послуг дітей – спортивні майданчики, актовий зал, літня естрада, простора їдальня. Також тут проводять різноманітні культурно-масові та спортивні заходи, екскурсії

Безпека є пріоритетним завданням у підготовці до сезону відпочинку дітей. Тому члени комісії, при перевірці, приділяють особливу увагу щодо створення належних умов перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку.