Верховна Рада України на сьогоднішньому пленарному засіданні, прийняла в цілому проєкт Постанови «Про перейменування окремих населених пунктів та районів». За це рішення проголосував 281 народний депутат України.

Зокрема, перейменовано і два населених пункти Львівського району, назви яких не відповідають стандартам державної мови, у зв’язку з необхідністю приведення їх назв у відповідність із вимогами Закону «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Відтепер, згідно з рішенням парламенту, село Гончари Давидівської громади перейменоване на село Гончарі, а село Красічин Кам’янка-Бузької громади має назву Красичин.

Загалом, враховуючи пропозиції, подані органами місцевого самоврядування, військовими адміністраціями населених пунктів та рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Національної комісії зі стандартів державної мови, народні депутати постановили перейменувати 327 населених пунктів України: 10 міст, 56 селищ, 261 село і 4 райони.