Під час робочої поїздки у Рава-Руську громаду представники Львівської РВА спілкувалися із громадою про початок нового 2022-2023 навчального року, проблеми галузі освіти та перспективи розвитку

Усього в громаді є 17 закладів загальної середньої освіти, зокрема – 2 філії.

Також – один заклад позашкільної освіти – (Рава-Руський міський будинок дитячо-юнацької творчості).

У громаді навчаються 3405 учнів, з яких – 48 ВПО.

До першого класу зараховані 313 учнів, зокрема – 4 ВПО.

У громаді немає черги у ЗДО. Працюють 10 закладів, дошкільний підрозділ у Рава-Руському ліцеї та «Школа малюк» в МБДЮТ.

Діє також Інклюзивно-ресурсний центр.

Усі заклади освіти громади працюють очно. Укриття облаштовувала громада за кошти педагогічних працівників та батьків.

Зокрема – 135 тис. гривень на придбання будівельних матеріалів виділила міська рада.

Під час підготовки до опалювального сезону уже заготовили дрова у всі заклади освіти. Тепер розпочали завіз вугілля.

Довезення учнів здійснюють 8 шкільних автобусів, які забезпечують 92% від потреби.

Місцева рада подала пропозицію в ЛОВА на придбання двох автобусів за умови співфінансування 40% вартості транспортного засобу із місцевого бюджету.

Проблеми, над вирішенням

яких працюють :

– оптимізація мережі;

– брак коштів освітньої субвенції (приблизно 9 млн грн);

– недостатня кількість педагогічних кадрів (логопеди, психологи, вчителі математики та фізики);

– покращення матеріально-технічної бази закладів освіти.