Під час зустрічі Дар’ї Герасимчук з керівництвом області обговорили побудову безбар’єрного середовища на Львівщині

Напередодні до Львова завітала радниця Уповноважена Президентом з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук. Під час свого візиту вона стала одним зі спікерів регіональної панельної дискусії на тему інклюзії та безбар’єрності «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів».

Опісля пані Герасимчук зустрілась із заступником голови Львівської ОДА Віталієм Загайним, аби спільно обговорити процес впровадження соціальних послуг в територіальних громадах області, введення посад фахівців соціальної роботи, побудову безбар’єрного суспільства для дітей, розширення послуг раннього втручання, а також налагодження процесу реабілітації для дітей.

Під час зустрічі також поспілкувались  на тему  функціонування малих групових будинків.

«Львівська облдержадміністрація зверталась до Міністерства соціальної політики України та до комітету з питань бюджету Верховної Ради України з проханням внести зміни до законодавства в частині фінансування  малих групових будинків», – зазначив Віталій Загайний.

Своєю чергою, Дар’я Герасимчук запевнила, що сприятиме розв’язання зазначеного питання.

Окремо обговорили питання функціонування служб у справах  дітей в територіальних громадах області, а також навчання та заповнення їх кваліфікованими кадрами.

«Станом на сьогодні служби у справах дітей створені у всіх 73 громадах області. Упродовж літа представники 38 служб у справах дітей територіальних громад Львівської та Одеської областей брали участь в онлайн тренінгу щодо реформування системи інституційного догляду і виховання дітей» – зазначив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

До слова, на січень 2022 року запланували навчання для представників служб у справах дітей всіх територіальних громад області.