k2FtbBdWr1

Підприємства, що належать до сектору харчової промисловості та агропромислового комплексу, можуть подавати до Мінагрополітики документи для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури

20 грудня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 р. № 1384 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури».

Підприємства, що належать до сектору харчової промисловості та агропромислового комплексу, можуть подавати до Мінагрополітики документи для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури відповідно до Порядку віднесення об’єктів до критичної інфраструктури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 року № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури».

Належність до критичної інфраструктури підприємств визначатимуть, зокрема, за такими критеріями:

– належність підприємства до певного сектору;

– кількість людей, яких забезпечує підприємство;

– негативний вплив на інші сектори в разі відсутності енергопостачання;

– зв’язок з іншими об’єктами критичної інфраструктури.

Документи з супровідним листом довільної форми надсилаються на поштову адресу Міністерства: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24 або на e-mail: agro-ki@minagro.gov.ua.

Вже створена робоча група з ідентифікації та категоризації підприємств виробництво та розпочато прийом заявок.

У складі робочої групи визначено відповідальних осіб за такими напрямами:

виробництво продукції рослинництва;

виробництво продукції тваринництва;

переробка сільськогосподарської та/або виробництво харчової продукції;

експлуатація зрошувальних систем, каналів.

З контактами даних осіб можна ознайомитись за посиланням: https://is.gd/pW54Qw

Перше засідання відбудеться робочої групи вже 27 грудня. Наступне засідання відбудеться у перших числах січня 2023 року.

З повним алгоритмом дій для подачі заявок можна ознайомитись https://is.gd/T9S0Hd на ресурсах Міністерства аграрної політики та продовольства України.