Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках — без особливих змін. На території білорусі зафіксоване нарощування оборонних позицій в прикордонних з Україною та країнами Європейського Союзу районах.

На Сіверському напрямку росія обстріляла цивільну та військову інфраструктуру в районах населених пунктів Товстодубове, Бачівськ, Глухів і Манухівка Сумської області.
На Харківському напрямку росія била артилерією в районах Харкова, Старого Салтова, Коробочкиного, Печенігів, Дементіївки та Золочева, а також активізувала діяльність диверсантів.
На Словʼянському напрямку з артилерії російська армія обстрілює цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Богородичне, Краснопілля, Курулька, Червоне, Рідне та Червона Поляна.
На Сєвєродонецькому напрямку росія продовжує обстріли з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії неподалік Лисичанська, Сєвєродонецька, Білої Гори, Вовчоярівки, Спірного та Берестового, а також вдарила авіацією по Лисичанську і Борівському. Тривають бойові дії за Сєвєродонецьк.
Окупанти наступали в районі селища Мирна Долина Попаснянського району, бойові дії тривають. Наступ окупантів у районі селища Борівське, що біля Сєвєродонецька, українські військові зупинили.
На Бахмутському напрямку рф обстрілювала позиції наших військ із артилерії неподалік Миколаївки, Берестового та Новолуганського. Намагається покращити тактичне становище та взяти під вогневий контроль наявні шляхи сполучень.
На Новопавлівському напрямку рф обстрілювала Антонівку, Вугледар та Золоту Ниву.
На Авдіївському, Курахівському та Запорізькому напрямках активних бойових дій противник не розпочинав. Щоб не допустити перекидання резервів на загрозливі напрямки, рф обстрілювала наші війська в районах населених пунктів Авдіївка, Уманське, Веселе, Новобахмутівка, Гуляйпільське, Білогірʼя та Староукраїнка.
У межах логістичного забезпечення окупанти намагаються розмінувати акваторію морського порту Бердянськ.
На Південнобузькому напрямку противник активних дій не розпочинав. Обороняється та намагається здійснювати контрбатарейну боротьбу, а також вдарив авіацією по позиціях наших військ біля селища Біла Криниця Херсонської області.
Українська авіація на відповідних ділянках вдарила по скупченнях росіян.