Підприємства, які переїхали на Львівщину із зон бойових дій, отримають вдвічі більшу суму безповоротної фінансової допомоги

Американський фонд прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), який реалізує програму технічної допомоги в Україні та Молдові з 2015 року, надасть кошти для підтримки українського бізнесу.
WNISEF анонсував нову Програму підтримки релокованих підприємств України. Львівська область буде пілотною у цій ініціативі.

Відповідну власну Програму у квітні розробила та реалізує Львівська ОВА.
Згідно із обласною Програмою підтримки релокованого бізнесу на Львівщині, для евакуйованих підприємтв передбачили 25 мільйонів гривень. Відтак, розробили кілька варіантів безповоротної допомоги підприємцям від 50 до 500 тисяч гривень.
Якщо кількість запитів про релокацію від підприємців із зон бойових дій зростатиме, то загальна сума може зрости орієнтовно до 37 мільйонів гривень.
 У Львівську область уже переїхали та працюють майже 80 підприємств із різних регіонів України. Зокрема, у Львівському районі – понад 30.
У ЛОВА опрацьовують ще більш ніж 800 заявок, 124 підприємства перевезли обладнання та готуються відновлювати роботу.