k2FtbBdWr1

Підприємців навчатимуть енергетичній кооперації: відбір триває до 15 листопада

Стартував прийом заявок на першу в Україні Школу Енергетичної Кооперації для місцевих підприємців. Представники українських громад мають можливість отримати практичні знання з енергетичної кооперації.

Інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Цей освітній продукт, розроблений спільно ГО Greencubator та LvBS, має на меті передати представникам громад найкращий український та зарубіжний досвід створення та роботи енергетичних кооперативів.

Відбір до Школи Енергетичної Кооперації відбуватиметься на конкурсній основі та триватиме до 15 листопада 2021 року.

Перша ж Школа Енергетичної Кооперації проходитиме у листопаді-грудні 2021 року.

Всього у межах проекту із розвитку екосистеми енергетичної кооперації в Україні, який реалізовується за підтримки USAID, упродовж 2021-2023 років проведуть 6 шкіл енергетичної кооперації.

Школа Енергетичної Кооперації розрахована на підприємців, проактивних членів громад, представників місцевого самоврядування та громадського сектору. Навчання безкоштовне та відкрите для учасників з усієї України.

Викладачі курсу – практики енергетичної кооперації та кваліфіковані викладачі LvBS упродовж двомісячних навчальних інтенсивів навчатимуть основ кооперації, економічних та технічних основ та реалій енергетики, сучасного законодавчого та регуляторного поля, навичок бізнес-планування та залучення інвестицій.

У подальшому студенти Школи Енергетичної Кооперації, які презентують життєздатні бізнес-плани, матимуть можливість взяти участь у Енергетичному Акселераторі Громад.

Додаткова інформація та реєстрація за посиланням.