Сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОДА нагадує: презентаційну інформацію про власний бізнес для розміщення на сторінках промоційного видання підприємці можуть подати до 28 лютого.   

«Експортний потенціал Львівщини» – це двомовний каталог, на сторінках якого розміщені понад 250 експортноорієнтованих підприємств Львівської області різних галузей промисловості. Це будівельна, деревообробна, легка, машинобудівна, меблева, металообробна, поліграфічна, харчова, хімічна промисловість.

Кожна сторінка презентує окреме підприємство, на якій міститься ілюстрація виробництва, або ж продукції, а також контактні дані тощо.

«В нашому регіоні з кожним роком з’являється все більше підприємств які розширяють географію збуту своє продукції. Ми ставимо собі за мету розповісти про них якомога більшому колу контрагентів та зацікавленим особам закордоном, для того, щоб покращити можливість доступу наших підприємств на зовнішні ринки. Також каталог «Експортний потенціал Львівщини» поширюється через дипломатичні представництва та інституції іноземних держав та презентується на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках. Відтак, департамент економічної політики оновлює інформацію вже про наявні профілі компаній та запрошує нові підприємства орієнтовані на експорт презентувати свою діяльність», – наголосила завідувач сектору з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОДА Вероніка Бурда.

Щоб розмістити інформацію про профіль експортноорієнтованого підприємства, потрібно заповнити форму (українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції. Розміщення інформації про експортноорієнтоване підприємство в каталозі відбувається на безоплатній основі.

Форма розміщена за посиланням.

Заповнену форму щодо представлення продукції підприємства в каталозі потрібно надіслати на електронну пошту сектору з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОДА до 28 лютого 2022 року на e-mail: exportservice.loda@gmail.com

Окрім цього, експортерам нагадують про можливість участі в опитуванні. Коротке електронне опитування стосується низки напрямків, серед яких:

– здійснення промоції українських товарів та послуг за кордоном,
– налагодження співробітництва і партнерства між українським та закордонним бізнесом, зокрема організація торговельних місій та залучення до міжнародних виставок;
– подолання бар’єрів, які виникають під час здійснення експортних операцій.

Пройти опитування можна за посиланням.

За більш детальною інформацією можна звертатись у сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики облдержадміністрації

E-mail: exportservice.loda@gmail.com

Тел.: (032) 261-27-13

Моб. тел.: (068) 143-04-42