Підписали меморандум про співпрацю з БФ «Запорука», який уже 14 років допомагає онкохворим діткам, а від початку війни – й вимушено переселеним українцям.

Благодійний фонд «Запорука» із лютого евакуював та скерував на лікування закордон 100 дітей зі всієї України.

Через бойові дії зросла потреба в забезпеченні закладів охорони здоров’я, тому фонд «Запорука» надав медичним установам витратних матеріалів та медикаментів на 4,5 млн гривень.

Також у Західноукраїнському спеціалізованому медичному центрі у Львові фонд облаштував бомбосховище та у лютому допоміг відкрити клініку дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку. А з 24 лютого «Запорука» надала допомогу пацієнтам Львівської дитячої лікарні Святого Миколая на 200 тисяч грн.
Окрім того, фонд постійно підтримує родини, які вимушено переїхали із зон бойових дій.
✅Сьогодні Львівська РВА підписала меморандум про співпрацю із БФ «Запорука», і цим ми зобов’язуємось сприяти роботі фонду у нашому районі.
🔶Оскільки маємо потребу в облаштуванні житла для переселенців, які наразі проживають у комунальних закладах району, то активно шукаємо об’єкти, що могли б бути тимчасовим прихистком для них. Одним із таких може стати будівля на території Новояричівської громади, де уже у співпраці із БФ «Запорука» та громадою розпочали підготовчі роботи.
Допомагаємо разом!