Підписано декларацію про підтримку прикордоння із польськими та німецькими партнерами

Про транскордонне співробітництво, допомогу підприємцям та інвестиційні перспективи говорили під час ІІ Міжнародної економічної конференції Земля Любачівська у Польщі, у якій взяли участь нардеп Павло Бакунець, очільниця Львівської РВА Христина Замула, голова Львівська районна рада Андрій Сулим та голова Яворівська районна рада Микола Романюк.

Представники парламенту, місцевого самоврядування, агенств і центрів підтримки підприємництва країни, МСП Німеччини засвідчили, що солідарні із нашою державою в умовах повномасштабної війни та єдині у подоланні наслідків і допомозі війську та мешканцям зон бойових дій.

Дискусійну зустріч учасники завершили підписанням декларації про підтримку прикордоння із польськими та німецькими партнерами.

«Укотре вдячні вірним друзям України у Польщі та Німеччині, які не залишили нас наодинці із ворогом на початку великої війни – і продовжують надавати допомогу та ухвалювати важливі політичні рішення для інфраструктурної й економічної відбудови України. Тільки у такій єдності ми разом розбудовуємо європейське партнерство», – наголосила очільниця Львівської РВА Христина Замула.