У Крехівському монастирі відбувся молебен з родинами захисників за перемогу і мир в Україні

Начальниця Львівської РВА Христина Замула разом із сім’ями військових із Добросинсько-Магерівської, Жовківської,Куликівської та Рава-Руської громад, які зараз бережуть наш спокій на фронті, та родинами захисників, які загинули на війні із окупантами, взяла участь у молебні у Крехівському монастирі.

Опісля відбулася зустріч із родинами у форматі «запитання-відповідь» з керівництвом територіальних громад, пенсійного фонду, поліції, РТЦК та управління соціального захисту, аби надати консультаційну підтримку сім’ям військовослужбовців.

Відтак обговорили те, як оформити соціальні та пенсійні виплати для родин загиблих та інших учасників бойових дій, встановлення меморіальних дошок, як діяти, якщо близький перебуває у полоні, є зниклим безвісти, як родини військовослужбовців можуть взаємодіяти із військовими структурами щодо оформлення необхідних документів і отримання підтримки.

Нагадаємо, з ініціативи очільника Львівської ОВА Максима Козицького у Львівському районі працюють три консультаційно-координаційні центри, де надають підтримку вимушено переселеним українцям, військовим та їхнім родинам:

Адреси та контакти:

📍м. Городок, майдан Гайдамаків, 5; тел.: 067 471 0719.

📍м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

📍м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

❗️ Усі послуги можна отримати після заповнення анкети: https://cutt.ly/mXDsW14.