Підписано Меморандум про співпрацю між Львівською РДА і Державною податковою службою у Львівській області

Сьогодні, 04 квітня, підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Львівською  районною державною адміністрацією і Державною податковою службою у Львівській області.

«Ми усі зацікавлені у налагодженні спільної роботи задля наповнення та виконання місцевих бюджетів, а також бюджетів усіх рівнів. Наша рушійна сила на місцях – це громади, тому спільно із податківцями будемо максимально сприяти їхнім ініціативам, а також допомагатимемо у вирішенні нагальних проблем»,- зазначила голова  Львівської районної держадміністрації  Христина Замула.

Минулоріч із податкових надходжень громади Львівського району отримали понад 2 млрд гривень. Згідно із даними Пенсійного фонду у Львівській області, станом на початок цього року у Львівському районі зареєстровані:

622 суб’єкти господарювання, які виплачують заробітну плату меншу, ніж мінімальна;

15 підприємств- боржників зі сплати єдиного внеску.

Відповідні Меморандуми підписали і голови Підберізцівської сільської територіальної громади та Новояричівської селищної ради.

Учасники  зустрічі також обговорили  актуальні питання щодо оподаткування.