Підтримка українців в умовах війни: у Польщі відбулася транскордонна зустріч органів місцевого самоврядування та неурядових організацій з Польщі та України, які допомагають громадянам нашої держави, які вимушено виїхали через бойові дії.

Зокрема, у заході взяли участь

представники ВООЗ у Польщі та UNHCR Polska, самоврядування із різних регіонів України.

У центрі міжнародного обговорення – актуальні потреби українців, реабілітація постраждалих під час війни та можливості подальшої співпраці задля відбудови нашої країни та розвитку громад.

Ми вкотре вдячні врядуванню польських повітів, усім неурядовим організаціям, які від початку війни з усіх сил допомагають нам боротися, надаючи гуманітарні вантажі, притулки нашим громадянам і забезпечуючи наших військових необхідною амуніцією.

Дякую старості Любачівського повіту Зенону Сватеку за запрошення і постійну допомогу для України.

Впевнена, що лише у єдності ми можемо перемогти та подолати усі наслідки цієї жахливої та неспровокованої війни.

Працюємо задля майбутнього!