Служба у справах дітей Львівської РВА інформує

Однією з найефективніших форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є прийомна сім`я, в яку передаються діти, що потребують родинного тепла і виховання, через те що втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки.

Нагадуємо, що прийомна сім’я – це сім’я або особа, що не перебуває в шлюбі, яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1 до 4 дітей на виховання та спільне проживання. Ті, хто взяли дітей у прийомну сім’ю, є прийомними батьками, а влаштовані діти – прийомними дітьми.

Створенню прийомної сім`ї передує велика робота, зокрема обстеження житлово-побутових умов проживання кандидатів у прийомні батьки, можливість створити належні умови для проживання та розвитку дитини, з`ясувати стосунки, традиції сім`ї, ставлення членів родини до рішення прийняти на виховання дитину.

З метою створення прийомної сім`ї на території Великолюбінської селищної ради працівниками служби у справах дітей обстежено санітарно-гігієнічні та побутові умови проживання кандидатів у прийомні батьки, проведено бесіду, складено належні документи.

Кандидати будуть направлені на курси підготовки з питань виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, до Львівського обласного центру соціальних служб.

Для отримання детальної інформації щодо створення прийомної сім’ї просимо звертатися в службу у справах дітей Львівської районної державної адміністрації за адресою: м.Львів, вул. Чорновола, 61.